Profesjonalny Chip-tuning ( mapa tworzona indywidualnie do samochodu )

POWERCHiP oferuje usługi w zakresie chip tuningu pojazdów benzynowych, jak i diesel-a. Nasze doświadczenie sięga początków istnienia branży związanej z elektroniką samochodową i tak zwanym remappingiem. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, inwestujemy w nowoczesny sprzęt, wdrażamy nowe rozwiązania, wszystko po to aby idealnie pasowały do potrzeb naszych klientów.

Chip tuning to nie tylko lepsza dynamika pojazdu, to również poprawa bezpieczeństwa podczas użytkowania pojazdu jak i polepszenie samej ekonomii samochodu. Wpływa on pośrednio na obniżenie zużycia paliwa w większości silników, co skutkuje oszczędnościami podczas kolejnych tankowań.

Szczególny nacisk kładziemy na zwiększanie mocy i momentu obrotowego poprzez przeprogramowanie sterownika. Dla osób które posiadają samochody na gwarancji i boją się o jej utratę, a chciałyby skorzystać z mocy „ukrytej” w ich pojeździe, proponujemy zastosowanie zewnętrznego rozwiązania, tak zwanego POWER BOX-a, nie wymagającego ingerencji w ECU (sterownik silnika) i daje możliwość szybkiego i łatwego demontażu.

Chip tuning w naszym oddziale daje Państwu pewność zastosowanych rozwiązań oraz przyjemność z jazdy. Zwiększanie mocy, oszczędzanie paliwa, pomiary mocy i momentu obrotowego na hamowni podwoziowej – wszystko to w naszej firmie.